Regionálne oceňovanie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok Srdce na dlani oslávilo v Bratislavskom kraji svoju päťročnicu. Odmenu za dlhodobú a nezištnú pomoc neziskovým organizáciám si tam tentoraz odnieslo 8 ocenených z rekordného počtu 57 nominovaných.

Každoročné odmeňovanie výnimočných dobrovoľníkov, dobrovoľníčok, skupín a projektov Bratislavské dobrovoľnícke centrum, organizátor oceňovania v Bratislavskom kraji, vzhľadom k epidemickej situácií prenieslo do online priestoru. Oceneným dobrovoľníkom zaspievala posledná víťazka Superstar Barbora Piešová a vokálna skupiny For you. Odmenou za výnimočnú pomoc neziskovým organizáciám bola jedinečná grafika od talentovanej grafickej dizajnérky a ilustrátorky Silvie Kováčovej. Krajské oceňovanie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok Srdce na dlani sa uskutočnilo 3. decembra 2020 o 17:00. 

Na galavečeri sa zúčastnil aj dlhoročný sympatizant a podporovateľ dobrovoľníctva v kraji, splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti Martin Giertl, ktorý zároveň prebral záštitu nad podujatím.

kategoria

Ladislav Dudor (OZ Komúna)

Dobrovoľník/-čka pomáhajúci v Bratislavskom kraji

kategoria

Andrij Dichťaruk (Adra Slovensko)

Dobrovoľník/-čka pomáhajúci v zahraničí

kategoria

Martina Madová (OZ Samaria)

Koordinátor/-ka dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

kategoria

Nadačný fond Dell (Dell s.r.o.)

Podpora dobrovoľníctva

kategoria

Ľubomír Barák ( OZ Diador)

Dlhodobá dobrovoľnícka pomoc

kategoria

Každý potrebuje rúško

Výnimočné ocenenie